W Sejmie

25.10.2015 r.  zostałam Posłem na Sejm RP z okręgu 26 (gdyńsko-słupskiego).

Od 16.11.2015 r. sprawuję funkcję Przewodniczącej Komisji Senioralnej

Od 16.11.2015 r.  jestem członkiem Komisji Zdrowia

Od 20.11.2015 r. jestem członkiem Parlamentarnego Zespołu na rzecz Nowej Konstytucji

od 11.12.2015 r. jestem członkiem Parlamentarnego Zespołu ds. ekonomii i przedsiębiorczości społecznej

Od 13.01.2016 r. jestem wiceprzewodniczącą Parlamentarny Zespół ds. Dzieci

Od 29.o1.2016 r. jestem przewodniczącą Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close